Dáma v nesnázích

4. března 2012 v 11:04 | Blonde |  Life diary
Tak by se dal charakterizovat včerejší den. Byli jsme lyžovat na Monínci. Měli jsme štěstí na krásné a teplé počasí. Sjezdovka byla do poloviny ledová a níž mokrá a sníh se lepil. Člověk měl jistou, že se zastaví. Jenom těch lidí....
Malé děti se tam vrhaly jako kamikaze nebo brzdily provoz, to samé občas i dospělí, ale vždycky to dopadlo dobře. Ani jednou jsem nespadla, takže nemám žádné modřiny (hurá!). ale doopravdy jsem nečekala, že se mi stane to, co se mi stalo.

(zdroj obrázku: profimedia)


Na lanovce je nejhorší nástup a výstup. Při nástupu vám to podrazí nohy a při výstupu vás to občas dožene, tentokrát se mi však vystupovalo dobře. Netušila jsem, že kamenem úrazu se stanu turniket, kde se pípá kartou. Normálně jsem tam dojela a pípla si, jenomže jsem si všimla, že jsem si tam zasekla lyži. Bohužel už jsem tam byla jednou nohou a celé se to otočilo, takže jsem to měla mezi nohama. Lyže mi nešla vyndat, nakonec se mi to podařilo. Byla jsem líná si jí vycvaknou, tak jsem tam asi tak minutu bojovala, abych udělala holubičku a tím to přelezla. Povedlo se.
Za mnou se už tvořila pěkně dlouhá fronta a všichni na mě zírali. Já tam řvala "Pomoc!" směrem na sestru a děsně se smála. Potom jsem se se sestrou dostala na lanovku a pořád se smála a smála. Začala jsem si zpívat I'm sexy and I know it od LMFAO potom jsem to pozměnila na I'm not sexy and I don't know it, znovu jsem začala "I'm sexy..." a sestra dodala: "Dáma v nesnázích.." Opět jsem se zasmála a když jsme přijeli domů, tak už to bylo na Facebooku
Dnes moc zábavný den nebude. Jedeme na hrad a skanzen, který jsou maximálně deset let starý. To ještě musim udělat úkol z češtiny a podívat se na focení (co je čas, clona, expozice, kontrast,..), protože náš učitel informatiky si myslí, že to musíme umět, když chceme upravovat fotky. Proč já si jako volitelný předmět dávala informatiku?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama